LA LIGA: Benzema doneo pobedu Realu, Joviću ni minut u derbiju Madrida (VIDEO)

01.02.2020. 19:10
Karim Benzema
Karim Benzema / Izvor: Reuters

Los Blankosi lideri na tabeli.

Real Madrid trijumfovao je u derbiju Madrida protiv Atletika minimalnim rezultatom 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Karim Benzema u 56. minutu utakmice.

TURCI PONUDILI BOGATSTVO ZA NAPADAČA: Sa Marakane stigao EKSPRESAN odgovor! (FOTO)

MA, KAKAV SADIK! Odbrana je SMEŠNA... Đurić ŽESTOKO UDARIO na Partizan, a Vuletićev ODGOVOR zapalio je Internet!

PAD KOJI JE ZABRINUO ZVEZDAŠE: Borjan progovorio o ŽESTOKOM SUDARU u finišu susreta sa Ludogorecom!

Tim Dijega Simeona bio je bolji rival u prvom poluvremenu, Vitolo je imao odličnu priliku u 18. minutu, da bi Korea šest minuta kasnije pogodio stativu. Real je jalovo napadao u prvom poluvremenu, pa je Zidan u nastavku odlučio da na teren pošalje Vinisijusa i Lukasa Vaskeza što se ispostavilo kao odličan potez. Dvojac jde pravio velike probleme odbrani Atletika, a upravo je Vinisijus bio začetnik akcije kada je poslao loptu Mendiju, a ovaj odlično asistirao Benzemi kome nije bilo teško da pogodi.

Los Blankosi si su do kraja meča u potpunosti kontrolisali utakmicu, Atletiko nije uspeo ni da zapreti, pa je Real posle ovog kola i definitivno na prvoj poziciji. Luka Jović je čitav meč presedeo na klupi.

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajkovića

REVOLUCIJA U HUMSKOJ: Savo o NOVOM načinu igre i PROMAŠAJIMA Sadika

GOTOVO JE: Marko Janković POTPISAO

SRBIN MENJA SREDINU: Iz Engleske odlazi u Španiju

VULIĆ O DOLASKU SANOGA: Ne plašim ga se, ali više volim da igram na OVOJ poziciji (VIDEO)