ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Резултат МЕЧА у Белгији ЗАНИМАЋЕ све Гробаре!

30.09.2021. 20:37
FK Gent
ФК Гент / Извор: Профимедиа

Црно-бели рутински савладали Флору.

Још после жреба у Ниону за групну фазу УЕФА Лиге конференција, било је јасно да ће фудбалери Партизана и Гента водити борбу за прво место у групи "Б".

РУКОМЕТАШ МОМИР РНИЋ: ИГРАЈТЕ НА ХУМАНОСТ У MOZZARTU

СОЛО ПРОДОР, ПА МНОГО СРЕЋЕ: Лазар Марковић дуплирао предност Партизана (ВИДЕО)

NATHO СЕРВИРАО ЛОПТУ НА ТАЦНИ: Рикардо није успео, али Марковић ЈЕСТЕ! Води Партизан у Хумској (ВИДЕО)

Звезда ће вечерас (21.00) против Лудогореца бити значајно ослабљена због корона вируса. Без Борјана, Драговића, Дегенека, Катаија… првај Србије отишао је у Бугарску и то значајно умањује шансе за добар резултат. Квота на кеца је 2,60, на икс 3,20, а на Звезду 3,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лудогорец - Звезда.

Тако ће, ако се чудо не деси, и бити, пошто су после уводна два кола српски и белгијски клуб остварили максималан учинак.

Изабраници Александра Станојевића су након лагане победе у Никозији над Анортозисом, још лакше савладали вечерас естонску Флору из Талина, док су Поглавице на свом терену савладале Кипране са - 2:0 (1:0).

Вођство Генту донели су гостујући играчи, тачније Павлос Кореа, који је у 28. минуту неспретно реаговао и постигао аутогол за 1:0.

Коначних 2:0 поставио је Свен Кумс у 81. минуту. Тарик Тисудали је одлично упослио искусног везисту, коме није било тешко да са ивице шеснаестерца прецизним ударцем погоди доњи десни угао голмана Цура. Српски нападач Дарко Лемајић играо је за Поглавице до 73. минута, када га је заменио Депотр.

На табели "Б" групе, Гент и Партизан имају по шест бодова, док су Кипрани и Естонци без поена.