ЛИГА НАЦИЈА: Швеђани славили у групи са Орловима, ривал Србије на Мундијалу поклекао

02.06.2022. 23:32
Fudbalska reprezentacija Švedske
Фудбалска репрезентација Шведске / Извор: Профимедиа

Кикс Швајцараца.

Ривали Србије у Лиги нација, селекције Словеније и Шведске одиграли су меч на Стожицама и славила је скандинавска екипа са 2:0 , док је противник Орлова на Светском првенству, Швајцарска, поражена у гостима од Чешке 2:1.

НОРВЕШКИ КАТАНАЋО ПРОШАО: Србија стартовала поразом у Лиги нација

"ЗВИЖДЕ НАМ У 15. МИНУТУ" МИТРОВИЋ ОПЛЕО ПО СРПСКИМ НАВИЈАЧИМА: Никад нису пуне трибине и кад одемо на Мундијал

Швеђани су до вођства на Стожицама дошли поготком са беле тачке. У 39. минуту стрелац је био Емил Форсберг, а коначан резултат постигао је Кулушевски у 88. минуту меча.

Лидери групе у којој је Србија, Шведска и Норвешка играју једна против друге у Стокхолму у недељу, када ће у исто време у Београду снаге одмерити Словенија и Србија.

Чеси су славили 2:1 против Свајцарске головима Кухте у 11. и аутоголом Зева у 58. минуту, док је за Швајцарце једини погодио Окафор у 44. минуту.