ЛИГА ШАМПИОНА: Ћиро за три минута срушио Селтик, Украјници зрели за нокаут фазу

28.11.2023. 20:52
Ćiro Imobile
Ћиро Имобиле / Извор: Профимедиа

Победе Лација и Шахтјора.

Фудбалери Лација и Шахтјора остварили су победе у  првим мечевима 5. кола Лиге шампиона којима су се значајно примакли пласману у нокаут фазу.

ГРМИ У БЕРНУ: Ево шта певају Делије док иду ка стадиону (ВИДЕО)Delije u Bernu

ГРМИ У БЕРНУ: Ево шта певају Делије док иду ка стадиону (ВИДЕО)

ЛИГА ШАМПИОНА: Партизан петардом изрешетао Шериф и обезбедио европско пролећеOmladinci FK Partizan

ЛИГА ШАМПИОНА: Партизан петардом изрешетао Шериф и обезбедио европско пролеће

Швајцарци пробудили српство! Звездаши се у Берну окупили, а ОВО их сачекало на зиду (ФОТО)Delije u Bernu

Лацио је победио Селтик резултатом 2:0, а оба гола је у финишу меча постигао резервиста Ћиро Имобиле. Најбољи стрелац екипе је ушао у 61. минуту, а мрежу гостију погађао је у 82. и 85.

Лацио је сад први у групи Ф са 10 бодова, али има меч више од Атлетика (осам) и Фејенорда (шест) који касније вечерас играју у Холандији. Селтик је остао на само једном боду и нема више шансу ни за пласман у Лигу Европе.

Победу Шахтјору над Антверпом 1:0 донео је Микола Матвијенко голом у 12. минуту. Шахтјор сада има девет бодова, колико имају и Барселона и Порто, који играју међусобно касније вечерас. Антверп је остао последњи без бода и нема више шансу ни за пласман у Лигу Европе.