ИМАМО ПРВЕ ПОЛУФИНАЛИСТЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Челси одолео, а у Паризу - ЖЕСТОКА ДРАМА (ВИДЕО)

13.04.2021. 22:56
PSŽ
ПСЖ / Извор: Реутерс

До краја је стрепео француски клуб.

Познати су први учесници полуфинала Лиге шампиона. То су екипе Челсија и Пари Сен Жермена. И једна и друга екипа су изгубиле на свом терену 1:0, али су обе прошле због претходних победа у гостима.

БИО ЈЕ ВЕЛИКА ЖЕЉА ВЕЧИТИХ: Сада је у потпуности променио изглед! Гојка Качара не бисте на улици познали (ФОТО)

"СРБИ СУ БРАЗИЛЦИ СА ИСТОКА" Вијери полудео за Влаховићем: "Халанд, Мбапе, па ДУШАН! Прави играч"

ЖЕСТОКО: Бивши тренери Звезде и Партизана воде ТРКУ за клупу вишеструког шампиона Премијер лиге!

Након резултата 2:0 за Челси у првом мечу против Порта, реванш у Енглеској је протекао са веома мало изгледних прилика. Најбољу за госте у првом полувремену је пропустио Корона у 33. минуту, док је Пулишић имао лепу прилику пред крај утакмице. Коначан резултат је поставио Тареми, али тек у 94. минуту.

Čelsi - Porto
Челси - Порто / Извор: Реутерс

Бајерн је  савладан у првој утакмици 3:2 на свом терену против ПСЖ-а и у Париз је дошао са жељом да постигне минимум два поготка.

У првом полувремену је Нејмар имао период када је у мање од десет минута погодио оквир гола и то је био главни утисак све до 40. минута када је Чупо-Мотинг искористио одбитак и донео 1:0 Бајерну, са тим резултатом се отишло на паузу.

Други део меча је донео сијасет шанси поново, али мреже се нису тресле. ПСЖ је одолео и прошао даље.