ВЕЧЕ ЗА НЕЗАБОРАВ У ЛИГИ ШАМПИОНА: Преокрети у Ливерпулу! Ајакс показао моћ, ГОЛЕАДА у Манчестеру

15.09.2021. 22:57
Liverpul - Milan
Ливерпул - Милан / Извор: Реутерс

Мечеви првог кола.

Утакмице Лиге шампиона су нам донели невероватно вече. То се пре свега односи на мечеве у Ливерпулу, Манчестеру и Лисабону где је пало укупно 20 голова.

ЛИГА ШАМПИОНА: Шериф се НЕ ШАЛИ! Славили у уводном мечу

ЗВЕЗДА ДОЧЕКУЈЕ БРАГУ: Ево којих 11 ће ИСТРЧАТИ на терен

СУДИЈСКА КОМИСИЈА ОДРЕДИЛА: Познато је ко ће делити правду у 165. Вечитом дербију (ФОТО)

СТАНОЈЕВИЋ ЗНА СТАРТНИХ 11: Ево који тим се очекује на Кипру

Интересан меч је виђен у Ливерпулу. Домаћин је повео са 1:0 у 9. минуту (аутогол , али Милано је за два минута пред сам крај полувремена преко Ребића и Диаза окренуо резултат. Ипак, у наставку је Ливерпул преко Салаха и Хендерсона успео да дође до бодова.

Невероватних 6:3 је виђено у дуелу Манчестер сити - Лајпциг, док је Реал победио Интер у Милану голом Родрига у 90. минуту.

ПСЖ је играо са Месијем, Мбапеом и Нејмаром у нападу, али су узели само бод против Брижа на гостовању.