ЛИГА ШАМПИОНА: Загрепчани преживели ДРАМУ у Украјини, Атлетико као по ОБИЧАЈУ (ВИДЕО)

22.10.2019. 20:48
FK Šahtjor
ФК Шахтјор / Извор: Реутерс

Узбуђења у Украјини и Шпанији.

Одиграна су прва два меча вечерашњег програма у Лиги шампиона. У групи Ц, Шахтјор и Динамо Загреб су ремизирали 2:2 (1:1), док је у групи Д Атлетико на "Ванда Метрополитану" минималним резултатом надиграо Бајер из Леверкузена.

НА ОВО СЕ ЧЕКАЛО: Објављено ко добија ВИШЕ новца од државе, Црвена звезда или Партизан

ЛИГА ШАМПИОНА: Тотенхем - Црвена звезда (УЖИВО)

НАЈАВА ГОСТОВАЊА У ХУМСКОЈ: Урнебесни коментари навијача Манчестера на Твитеру, Саво је ИКС ФАКТОР (ФОТО)

Прво полувреме меча у Харкову било је изузетно отворено на обе стране. Украјински репрезентативац, Евгени Конопљанка је донео вођство Шахтјору у 16. минуту на асистенцију Марлоса, али је Дани Олмо девет минута касније донео изједначење Загрепчанима.

По гол је виђен и у другом делу на обе стране. Орсић је са беле тачке донео предност хрватском шампиону у 60. минуту, а Додо је 15 минута пре краја поставио коначних 2:2.

У мечу у Мадриду победу изабраницима Дијега Симеонеа донео је Алваро Мората у 78. минуту. Утакмица је била изузетно тврда, а занимљиво је да су виђена тек три шута у оквир гола, на обе стране.

Остали мечеви вечерашњег програма, укључујући и меч Тотенхем Црвена звезда, играју се од 21 час.