ЛУДИЛО НА ЕТИХАДУ: Гол-технологија, три поготка и на крају СЛАВЉЕ (ВИДЕО)

03.01.2019. 22:53
FK Mančester Siti - FK Liverpul
ФК Манчестер Сити - ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Невероватан меч.

Невероватан меч у Манчестеру. Утакмица која је могла да одлучи о титули завршена је победом Манчестер Ситија од 2:1. Ливерпул је у дуел ушао са седам бодова предности, али сада је разлика четири и још ништа није решено.

Сити је на полувремену водио са 1:0 и то голом Серхиа Агуера у 40. минуту. Пре тога била је занимљива ситуација у којој је 11,2 милимитара уз помоћ гол-технологије одлучило да Ливерпул не дође до вођства у 18. минуту.

МИЛИМЕТРИ СУ НЕДОСТАЈАЛИ: Ливерпул није имао среће (ФОТО)

АГУЕРО ЗАКУЦАО ЛОПТУ: Сити води у дербију Премијер лиге (ВИДЕО)

Ливерпул је изједначио голом Фирмина у 64. минуту и тако је на тренутак примакао титулу Енфилду.

Био је то предиван мат у три потеза. Александер-Арнолд пребацује са десне на леву страну до Робертсона који лопту хвата у лету и пребацује до фирмина који се само поклонио испред гола и рутински главом затресао мрежу.

Ипак, само осам минута касније опет погодак и то у мрежи Ливерпула. Стерлинг по земљи мења страну и шаље је Санеу који је утрчао и шутирао у супротан угао гола Алисона. Нанишанио је идеално, од лопта се одбила од стативе у мрежу, а Сити је опет повео.

Био је то и крајњи резултат и знак да почне велико славље на Етихаду.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.