ЛУДИЛО У МИЛАНУ: Интер нанео први пораз Наполију (ВИДЕО)

21.11.2021. 21:47
Lautaro Martinez
Лаутаро Мартинез / Извор: Профимедиа

Одлична утакмица на Ђузепе Меаци.

У дербију 13. кола италијанске Серије А Интер је у Милану савладао Наполи резултатом 3:2 (2:1).

ПРЕКИНУТ ДЕРБИ У ФРАНЦУСКОЈ: Славни фудбалер погођен ФЛАШОМ у главу (ВИДЕО)

ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: И други ривал црвено-белих у Европи ИЗГУБИО у шампионату

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Син бившег голмана Партизана донео бод Крагујевчанима у последњим секундама

Наполитајнци су на стадиону Ђузепе Меаца стигли до предност у 17. минуту. Мрежу Самира Хандановића затресао је Пјотр Зијелински на додавање Инсињеа.

Није то пореметило екипу Интера. Изједначили су само осам минута касније. Калиду Кулибали је играо руком у шеснаестерцу, а судија је после консултација са ВАР-ом показао на белу тачку. Прецизан је био Хакан Чалханоглу.

Потпуни преокрет доноси Иван Перишић, који је одлично испратио корнер и главом је савладао Давида Оспину у 44. минуту. Са резултатом 2:1 се отишло на одмор.

После пет утакмица паузе у листу стрелаца се у 66. минуту уписао и Лаутаро Мартинез за вођство Нероазура од 3:1. Неизвеснот у меч враћа Дрис Мертнес голом у 78. минуту. Наполи је пришао на гол минуса.

До краја су жестоко нападали изабраници Лућијана Спалетија, а најбољу шансу имали су преко Марија Руија, међутим, његов ударац у првом минуту надокнаде зауставио је Самир Хандановић.

На табели и даље воде Наполи и Милан са 32 бода. Интер је сада пришао на четири бода и на трећој позицији има 28 поена.

Најновије вести из фудбала прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Беатрис Мореира, девојка Гиљермеа Соареша фудбалера Браге