ЛУДНИЦА У ИНЂИЈИ: 100 минута фудбала, аутогол, пенал у завршници, два црвена и девет жутих картона

03.11.2019. 15:38
Bojan Nikolić
Бојан Николић / Извор: МН Press

Меч за памћење.

Фудбалери Јавора савладали су Инђију у гостима у утакмици 15. кола Суперлиге Србије резултатом 3:2, а главни арбитар Бојан Николић имао је пуне руке посла.

У МИНХЕНУ ПРЕЛОМИЛИ: Позната СУДБИНА Ковача на клупи Бајерна!

ДЕКЛАСИРАЛИ ВОЈВОДИНУ: Natho објаснио зашто је "експлодирао" после гола

ПУКЛА СТОТКА: Милојевић је ПРЕСТИГАО легендарног тренера Звезде! Следи НАПАД на нови РЕКОРД!

После пола часа игре је госте из Ивањице у вођство довео Марко Колаковић и то је био једини гол у првом полувремену. Прави хаос настао је тек у другом делу игре, а све се могло наслутити већ у првих пет минута. Инђија је дошла до преокрета захваљујући голу Филипа Рајевца и аутоголу Алексе Амановића.

У тим тренуцима је деловало да Инђија има све конце игре у својим рукама, али је у 63. минуту Срђан Димитров добио директан црвени картон, а 13 минута касније је судија Бојан Николић показао други жути Немањи Босанчићу и тада је Инђија остала са чад два играча мање.

Ивањичани су тада на крилима бројчане предности кренули свим силама у напад и то им је донело преокрет. Никола Петковић је у 80. минуту прво донео изједначење Јавору, а исти играч је био прецизан са беле тачке десет минута касније.

Судијска надокнада је трајала десет минута, али Инђија није успела да дође до бода.

Осим пенала, аутогола и два црвена картона, утакмица ће остати упамћена и по томе што је Бојан Николић поделио девет јавних опомена.