МАГИЈА ЖИВКОВИЋА НИЈЕ БИЛА ДОВОЉНА: ПАОК поражен у Русији након ДВА пенала!

22.09.2020. 23:28
FK PAOK
ФК ПАОК / Извор: Реутерс

Сјајна партија српског фудбалера.

Бивши фудбалер Партизана, тренутно наступа за Паок, где је дошао из Бенфике. На вечерашњем дуелу против руског Краснодара, у плеј-офу квалификација за Лигу шампиона пружио је свој максимум.

Денвер узвраћа ударац - Подржи Јокића и друштво уз 1.000 РСД бонуса и то БЕЗ УСЛОВА

ПОСЛЕ ПОРАЗА У МИЛАНУ: Миха у четири РЕЧИ описао Златана! Признао је и КРИВИЦУ због ЊЕГА!

САГА ЈЕ ЗАВРШЕНА: Суарез има нови клуб - БРУТАЛНА освета Барселони!

На дебију у дресу Паока постигао је погодак, а вечерас против Краснодара поново је био један од најбољих на терену. Живковић је асистирао код првог гола своје екипе.

У 33. минуту, одлично је Живковић пробио по левој страни и пронашао Димитриоса Пелкаса у казненом простору, а овај је још боље регаовао и погодио за 0:1 након што је у 7. минуту промашио пенал.

Мрежу екипе из Солуна на овом мечу чува Живко Живковић, који је савладан са беле тачке у 39. минуту, а потом и у 70. минуту.

Није Денвер имао среће у другој утакмици финала Запада, изгубио је тројком у последњим тренуцима, и сада мора да јури предност Лејкерса од 2:0. Квота на победу Јокићевог тима вечерас (03.00) је 3,35, док нови тријумф Лејкерса носи квоту 1,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Денвер - Лејкерс.