МАРАДОНА ОПЕТ ПРАВИО ШОУ: Ел Пибе у никад већој ЕКСТАЗИ! После гола свог клуба пао је у ТРАНС (ВИДЕО)

16.09.2019. 07:52
Dijego Armando Maradona
Дијего Армандо Марадона / Извор: Профимедиа

Славни Аргентинац не престаје да одушевљава.

Прослављени ас светског фудбала и, по некима, најбољи фудбалер свих времена Дијего Армандо Марадона не престаје да одушевљава фанове. Повратак кући и преузимање тренерске дужности у Гимназију из Ла Плате, направило је невиђену еуфорију у овом клубу пред меч са шампионом Расингом.

МАНЧЕСТЕР ЈЕ СЕЛО! Брутална песма ГРОБАРА пред дуеле са Црвеним Ђаволима! (ВИДЕО)

ВУКАНОВИЋ: Спремни смо да се носимо са најбољима у Лиги шампиона

ПИКСИ У ЕКСТАЗИ: Невероватна РАБОНА Захавија у 90. минуту за победу Стојковићевог тима (ВИДЕО)

Дијегоманија је одавно завладала на улицама Ла Плате, а навијачи Гимназије су легендарног аса поздравили спектакуларном кореографијом, док је ривала сачекала димна завеса на све четири стране трибине.

Упркос поразу од 1:2, Марадона је умео да поново одушеви читав свет. Наиме, приликом изједначујућег гола Гарсије у 52. минуту, бивши капитен аргентинске репрезентације окренуо се ка навијачима и у свом стилу прославио погодак. Иако већ неколико месеци кубури са коленима и тешко се креће, Дијего је овом приликом упао у транс, а како је то изгледало погледајте и сами:

Радост Ел Пибеа трајала је само неколико тренутака, пошто је пет минута касније Расинг ипак стигао до победничког гола, оставивши Марадонину Гимназију без тријумфа у шест одиграних мечева.

НАМЕШТАЊЕ УТАКМИЦА? Вучелић ОТВОРИО душу!

СКАНДАЛ У КЛУЖУ: Прекинут меч за треће место, Павићевић повукао екипу са терена (ФОТО)

ОВАКО НЕШТО ЈОЈ СЕ НИКАД НИЈЕ ДОГОДИЛО: Андреа Петковић добила ВЕОМА НЕПРИСТОЈНУ понуду (ФОТО)

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Сара Сакраџија.