ДОК ЈЕДНОМ НЕ СМРКНЕ, ДРУГОМ НЕ СВАНЕ: Нападач Реала иде на операцију, а то је шанса за Јовића

31.10.2021. 11:32
Karlo Anćeloti, Luka Jović
Карло Анћелоти, Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Није лепо, али је тако.

Нове лоше вести за тренера фудбалера Реала из Мадрида, Карла Анћелотија. Маријано Дијаз мора да иде на операцију.

НОВИ ПРОБЛЕМИ ЗА БАРСЕЛОНУ: Агуеро хитно пребачен у болницу (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Орлови крилом ошамарили шампиона, Ливерпул прокоцкао два гола предности, Челси оверио трон

САДА ЈЕ СТВАР ЈАСНА: Ево да ли Кристијан Ериксен може да игра у Енглеској

Нападач који је поникао у омладинској школи Реала добио је прилику пре Луке Јовића у мечу против Елћеа (2:1 славио најтрофејнији шпански клуб) и одушевио све својим потезом код првог гола на мечу. Петом је сјајно асистирао Винисијусу и озбиљно се наметнуо Карлу Анћелотију као решење у шпицу.

Ипак сада мора на паузу. Он је у последњем минуту меча незгодно пао после скока и приземљио се право на лице. При паду је повредио нос и мораће на хирушки захват како би му се све вратило на место.

- Не могу да будем срећнији због мог дебија и победе тима, али нажалост, после тешког пада поломио сам нос због чега морам на операцију - истакао је Маријано Дијаз после свега.

Ово је сада коначно прилика да српски нападач Лука Јовић добије неки минут на терену. Вероватно и последња шанса да се докаже у Мадриду.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга Предрага Рајковића.