СПЛИЋАНИ БЕСНИ НА ЛИВАЈУ: Овај потез против Локомотиве не могу му опростити (ВИДЕО)

16.03.2024. 20:05
Marko Livaja
Марко Ливаја / Извор: Фото: Twitter printscreen/@FootballReprt

Далматинци заостају четири бода за тимом из Кварнера,

У Хрватској се захуктава борба за титулу. Ријека је славила у гостима против Славена 1:0 и повећала предност у односу на Хајдук, који је претрпео пораз на Пољуду од Локомотиве 2:1.

ЛА ЛИГА: Реал нема намеру да посустанеFK Real Madrid

ЛА ЛИГА: Реал нема намеру да посустане

БУНДЕСЛИГА: Бајерн бацио петарду, повредио се Александар ПавловићAleksandar Pavlović

БУНДЕСЛИГА: Бајерн бацио петарду, повредио се Александар Павловић

ШТА ЋЕ НАМ РАТКА СВИЛАРА СИН, ТУ ЈЕ ДЕКИЈЕВ: Филип ОДБРАНИО пенал и донео победу Сампдорији (ВИДЕО)Filip i Dejan Stanković

На мечу у Сполиту гости из Загреба су повели голом Роберта Мудражије у 26. минуту. А онда у 55. минуту можда и одлучујући моменат. Пенал за Хајдук, а одговорност је преузео Марко Ливаја. Надмено је покушао је паненку, али је Иван Лучић сјајно интервенисао и уз помоћ стативе спречио погодак.

Ово му Сплићани неће тако лако опростити. Само пет минута касније Мудражија постиже други гол и било је јасно да три бода одлазе у Загреб. Ливаја је успео ипак да постигне гол, али у седмом минуту надокнаде, што је било довољно само за ублажавање пораза.