МАШИНА СЕ УПАЛИЛА! Погледајте све МАЈСТОРИЈЕ Боаћија! Нападач са ЧЕТИРИ гола ЗАПРЕТИО Беолурсима (ВИДЕО)

18.11.2017. 18:10
Ričmond Boaći
Ричмонд Боаћи / Извор: МН Press

Црвена звезда савладала Рад у 17. колу Суперлиге Србије.

Фудбалери Црвене звезде су на најбољи начин најавили предстојећи "меч године" у Борисову. Изабраници Владана Милојевића декласирали су Рад (извештај прочитајте ОВДЕ) на стадиону "Рајко Митић", а јунак тријумфа био је Ричмонд Боаћи.

Нападач из Гане постигао је чак четири гола и потврдио да игра у животној форми. Лед је пробио код другог гола, када је са беле тачке савладао голмана Грађевинара Дејановића.

ЗВЕЗДА НАПАДА РАД: Милојевић направио две важне измене (САСТАВИ)

После само пет минута одлично је испратио продор и центаршут по земљи Пешића, па је рутински погодио за 3:0.

ЗНА СЕ ГАЗДА СЕВЕРНОГ ЛОНДОНА: Арсенал лако савладао Тотенхем у дербију Премијер лиге (ФОТО)

Најлепши је био његов трећи гол из срца шеснаестерца, када је поред неколико чувара успео да захвати лопти и донесе убедљивих 5:1.

ЗВЕЗДА ВОДИ: Пешић експресно СРУШИО грађевину и РАЗГАЛИО Делије (ВИДЕО)

И коначно у 83. минуту, још једна мајсторија Ричмонда: заобишао је Дарка Дејановића и поставио коначан резултат утакмице.

Откривен споменик Рајку Митићу (ВИДЕО ФОТО)

Сјајна најава уочи предстојећег гостовања БАТЕ-у, где Црвена звезда има прилику да обезбеди европско пролеће. Ако је веровати ефикасности голгетера црвено-белих, чувар мреже белоруског шампиона неће спавати мирно.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.