“ДА ЛИ ЋЕ ГА ПРИЈАВИТИ ПОЛИЦИЈИ?” Коментатор се нашалио са Звездом и Лесором (ВИДЕО)

18.03.2023. 21:24
KK Crvena zvezda
KK Црвена звезда

Алудирао је на сукоб из кошаркашког вечитог дербија.

Нови фудбалер Црвене звезде Питер Олањинка имао је партију од хероја до трагичара у дуелу своје Славије Праг са Слованом из Либереца (2:2).

НЕ СТАЈЕ: Нови нападач Звезде решета у Чешкој

ОСТОЈА МИЈАИЛОВИЋ АПЕЛУЈЕ: ФК Партизан прети катастрофа, потребно је хитно решење

ПРЕОКРЕТ: Партизан се НЕЋЕ жалити на Лесорову казну

Најновија аквизиција тима са Маракане је прво постигла гол за изједначење у првом полувремену, да би на крају утакмице зарадио црвени картон због ударања главом противничког играча.

Да ствар буде гора, Слован је успео да дође до изједначења у последњем минуту меча, а ипак и након утакмице доста се говори о том детаљу када је искључен Олањинка.

Наиме, мрежама је кренула да кружи изјава српског коментатора после црвеног картона за нападача.

Видећемо да ли ће фудбалер и управа клуба из Либереца пријавити Олањинку полицији, чисто да се нови фудбалер Звезде навикне на услове у Србији – рекао је коментатор алудирајући на сукоб Матијаса Лесора и Филипа Петрушева у вечитом кошаркашком дербију и пријаву Звезде против француског кошаркаша.