МИЛЕР ОТКРИО: Нисмо се зауставили, хтели смо ЈОШ голова (ВИДЕО)

27.11.2019. 08:03
Tomas Miler
Томас Милер / Извор: Србија Данас

Немац искрен.

Фудбалери Црвене звезде декласирани су у петом колу Лиге шампиона на свом терену од Бајерн Минхена резултатом 6:0, а после утакмице су Баварци били феноменално расположени. Због тога, један од играча са најдужим стажом у екипи шампиона Немачке, Томас Милер, дао је изјаву за српске новинаре. Искусни Немац је био задовољан, јер је екипа играла максимално до самог краја, што према његовим речима није био случај код Ника Ковача који је штедео ривале.

БОРЈАН: Звезда ово не заслужује (ВИДЕО)

НИСМО МОГЛИ ДА ДИШЕМО: Марин о дану када ће се Звезда ПРИБЛИЖИТИ Баварцима!

ДЕЛИЈЕ ТРАЖЕ НЕЧИЈУ ГЛАВУ НА ТВИТЕРУ: Пљуште прозивке, на мети су Милојевић и Терзић (ФОТО)

Одмах после утакмице, прве утиске је изнео Милер који је у игру ушао у 77. минуту, када је већ све било решено, при резултату 5:0.

- У доброј смо форми, одиграли смо одличан меч. Пристинули смо их од самог старта. Играли смо своју игру до 90. минута. Честитам саиграчима. Када овако играмо онда је забавно и за гледање и за игру - рекао је офанзивац Бајерна.

Немац зна шта је преломло утакмицу, а тим речима је мало пецнуо и доскорашњег тренера Ника Ковача.

- Не мислим да су брзо примили први гол, већ је почетак другог полувремена преломио. Брзо смо постигли други погодак из пенала, одмах и трећи. Нисмо се ту зауставили и то је разлика у односу на претходна два-три месеца. Играли смо своју игру и желели да дамо још голова.

Tomas Miler
Томас Милер / Извор: Профимедиа

Црвену звезду је уништио Роберт Левандовски који је за 15 минута чак четири пута затресао мрежу Милана Борјана.

- Роберт је феноменалан нападач. У невероватној је форми. Дао је гол на свакој утакмици. Четири гола у овако кратком времену је сјајно - поручио је Милер.

Комплетну изјаву Томаса Милера можете погледати у следећем видео прилогу.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Дилета Леота.

10 спортиста које жене обожавају краси заједничка карактеристика која на први поглед ником не падне на памет

НБА: Јокић био на корак од личног РЕКОРДА у победи Денвера (ВИДЕО)

ДЕКЛАСИРАО ЈЕ ЗВЕЗДУ: Ево како су Делије испратиле Левандовског, а он им није остао ДУЖАН! (ВИДЕО)

ПЕТРОВИЋ: Надам се да ћемо навијачима у Грчкој вратити све

МИЛОЈЕВИЋ ЈЕ БИО КРАТАК: Играчима ЗАМЕРАМ само једну ствар!

ФОТО УБОД: Сузе Његоша Петровића! Није могао да ИЗДРЖИ, Делије му ово неће заборавити (ВИДЕО ФОТО)