МИРНЕ МРЕЖЕ У ЉУБЉАНИ: Партизан напада, али Олимпија одолева! Нема голова на полувремену

06.07.2019. 21:04
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Одиграно првих 45 минута.

Фудбалери Партизана у овим тренуцима играју пријатељску утакмицу против Олимпије у Љубљани, а резултат после првог полувремена је 0:0. Утисак је да су црно-бели били много ближи голу, али се истакао голман Олимпије Нејц Видмар у више наврата.

ГОРИ ИНСТАГРАМ: Леонардо се огласио емотивном објавом, а онда је Евертон РАСПАЛИО МАШТУ Гробара (ВИДЕО)

ПАРТИЗАНУ ПРОПАО ТРАНСФЕР: Аргентинац далеко од Хумске! (ВИДЕО)

РУСИ ГА СИЛНО ЖЕЛЕ: Партизан ће тешко да ОДОЛИ овој ПОНУДИ (ФОТО)

Партизан је утакмицу почео у следећем саставу: Стојковић - Милетић, Вујачић, С. Павловић, Урошевић - Здјелар, Шћекић - Тошић, Сума, Ивановић - Ожеговић.

Прву шансу на утакмици промашио је Огњен Ожеговић у 10. минуту. Центарфора црно-белих је са голом спојио Зоран Тошић, али је голман Видмар излетео у правом тренутку и одбранио је шут Ожеговића.

FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Девет минута касније поново се у прилици нашао Ожеговић, али ни тада није успео да затресе мрежу Олимпије. Ушао је Ивановић са леве стране у казнени простор, упослио је центарфора Парног ваљка, али је овај шутирао поред гола из изгледне позиције.

Последњу шансу у првом делу имао је Сејдуба Сума у 33. минуту када је изашао један на један са голманом Олимпије Видмаром, али му је Словенац одбранио ударац.

Погледајте кореографије навијача Партизана.