МИТРОВИЋ: Тешко је било у првом полувремену, боље је са Пријовићем

20.11.2018. 23:06
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: МН Press

Србија савладала Литванију у Београду.

Фудбалска репрезентација Србије пласирала се у бараж за Европско првенство пошто је у последњем колу четврте групе Лига нација Ц савладала Литванију са убедљивих 4:1. Орлови су после слабијег првог полувремена заиграли много боље у другом и постигли четири гола за сигурну победу.

ОРЛОВИ У БАРАЖУ ЗА ЕП: Србија се РАЗИГРАЛА у другом делу и РАЗБИЛА Литванију за трон у Лиги нација! (ВИДЕО ФОТО)

ЛИВЕРПУЛ ОЗБИЉАН: Шаљу понуду за Србина. Да ли ће задовољити све апетите? (ФОТО)

Александар Митровић постигао је један од четири гола Орлова. Нападач Фулама мучио се током порвог полувремена, али је све изгледало много боље у других 45 минута, посебно када је у игру ушао и други нападача Александар Пријовић.

НИ ЗВЕЗДА, НИ ПАРТИЗАН: Велики БИСЕР српског фудбала одлази у Примеру (ВИДЕО)

- Тешко прво полувреме, тежак терен, врло тешко да се пробије, после је све било лакше. Најбитније да смо завршили први у групи. Много боље је било са Пријовићем, прво сам био усамљен, после је било много лакше у односу на прво полувреме. Ово је лепа победа. Имамо квалификације, даћемо све од себе да се ту пласирамо, ако не буде ишло имамо опцију за вађење. Првенствени циљ је да кроз квалификације дођемо до Европског првенства - рекао је Митровић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.