МИТРОВИЋ ОПЕТ ЗАТРЕСАО МРЕЖУ: Донео Фуламу реми против полуфиналисте Лиге шампиона

31.07.2022. 18:15
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: МН Press

Полако улази у форму.

У последњој припремној утакмици пред почетак Премијер лиге фудбалери Фулама су на свом Крејвен Котиџу одиграли нерешено 1:1 против Виљареала, уз нови гол Александра Митровића.

ЗАМЕНА ЗА ФИРМИНА ЈЕ ВЕЋ СПРЕМНА: Ливерпул пазари у Италији

ОХИ СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ: Са Звездом у Лигу шампиона

РОНАЛДО У ЗВЕЗДИНОМ ДРЕСУ: Добро му стоји, али Делије не би волеле да дође

Најбољи стрелац Чемпионшипа прошле сезоне наставио је тамо где је стао. Александар Митровић против полуфиналисте Лиге шампиона Виљареала постигао је изједначујући гол у 86. минуту и тако донео одличан резултат као лепу најаву за прво коло. Претходно је Дани Парехо довео Виљареал у вођство у 34. минуту.

Митровићу је ово укупно четврти гол у припремама чиме је потврдио сјајну голгетерску форму. Само против Нице није постигао гол, јер није играо.

Најновије вести о фудбалу прочитајте ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Снежану Борјан, супругу Милана Борјана, како ужива на базену