МЛС: Галакси бољи од Пауновићевог и Катаијевог Фајера, Ибрахимовић имао поруку за српског зета (ФОТО)

03.03.2019. 09:33
Zlatan Ibrahimović
Златан Ибрахимовић / Извор: Реутерс

Голови постизани у другом полувремену.

Лос Анђелес Галакси је победио Чикаго Фајер у утакмици уводног кола МЛС, а резултат је био 2:1. Повели су гости у 49. минуту голом Си Џеја Сапонга, а онда су уследили погоци екипе из Града анђела. Данијел Стерес је изједначио, а у 80. минуту коначан резултат је поставио Златан Ибрахимовић.

ТЕРЗИЋ ОШТАР ПОСЛЕ ДЕРБИЈА: Нека престану у Партизану да изигравају жртву (ФОТО)

ВАЗУРА УЗВРАТИО: Терзић већ има диплому доктора суђења, Боаћија у џеп ставило дете (ВИДЕО)

У екипи Чикага коју води Вељко Пауновић играо је и бивши фудбалер Црвене звезде Александар Катаи (до 68. минуту), као и "српски зет" Бастијан Швајнштајгер, супруг наше бивше тенисерке Ане Ивановић.

- Можда следећи пут - објављено је на Твитеру Галаксија уз фотографију Швеђанина и Немца у пријатељском загрљају.

СНИМАК СУКОБА НАВИЈАЧА ПРЕ ДЕРБИЈА: Хаос, летете бакље, гађан је и АУТОБУС (ВИДЕО)