МРЉА НА ТИТУЛУ: Сити спремио шпалир за шампионе, па напунио мрежу Ливерпула (ВИДЕО)

02.07.2020. 23:09
Fudbaleri Mančester sitija
Фудбалери Манчестер ситија / Извор: Фото: Танјуг/АП

Дерби 32. рунде Премијер лиге.

Ливерпул је на доминантан начин освојио Премијер лигу, али је пала мала мрља на титулу после убедљивог пораза од највећег конкурента Манчестер ситија резултатом 4:0 (3:0). "Грађани" су на почетку меча дочекали новог шампиона шпалиром и аплаузима, али су на терену били сурови, желећи да докажу да разлика у квалитету не износи баш око 20 бодова предности у корист чете Јиргена Клопа.

Компанија Меридиан притекла у помоћ Инфективној клиници у Београду

ДОГОВОРИЛИ СЕ ИНТЕР И РЕАЛ: На Ђузепе Меацу стиже најскупљи десни бек у историји (ФОТО)

ИНСТАГРАМ ГОРИ: Онази својим потезом одушевио ДЕЛИЈЕ! (ФОТО)

Сити је сав посао решио у другом делу првог полувремена. Госте је начео Кевин Де Брујне у 25. минуту из пенала, онда је мрежу бившег клуба затресао Рахим Стерлинг (35), да би тачку на плес тима Пепа Гвардиоле у првом полувремену ставио Фил Фоден у последњим секундама.

Први пратилац Ливерпула није стао ни у наставку утакмице. Колико су гости били деконцентрисани говори и податак да је Алекс Окслејд-Чембрлен лопту која је ишла поред гола сместио у своју мрежу за убедљивих 4:0 у 66. минуту.

Био је ово други пораз Ливерпула у Премијер лиги у текућој сезони, први је био од Вотфорда резултатом 3:0.

Погледајте како изгледа руска фудбалерка Ксенија Коваленко.

ПРОМЕНЕ У ХУМСКОЈ: На клупу Партизана долази бивши селектор Србије (ФОТО)

ЈУРЕ ГА ЧЕТИРИ КЛУБА: Боаћи иде из Звезде и узима 20 милиона евра!?

НИКАД НИЈЕ КАСНО: Фудбалер Партизана полагао пријемни испит за факултет

ПАНИКА И У ШВАЈЦАРСКОЈ: Ово је први српски фудбалер коме је ПОТВРЂЕН коронавирус (ВИДЕО)