МУНДИЈАЛСКА ГРОЗНИЦА, АЛИ БУКВАЛНО: Звезда светског фудбала се УСР*ЛА У ГАЋЕ насред меча (ВИДЕО)

28.04.2020. 10:50
Boginja
Богиња / Извор: Профимедиа

Сви су бежали од њега.

Легендарни енглески фудбалер Гари Линекер шокирао је јавност признањем да је током утакмице против Републике Ирске на отварању Светског првенства 1990. године обавио велику нужду у гаће.

НОВИ MOZZART ХУМАНИТАРНИ ТУРНИР! Шапоњић брани титулу краља Фифе, нападају га српски, босански асови и један НБА играч!

ДОБИЛИ БЛИЗАНЦЕ: Славна голманка и фудбалер крили 50 дана да су постали родитељи, разлог је језив

ЕНФИЛД У СУЗАМА: Преминуо бивши фудбалер Ливерпула

Утакмица између Енглеске и Републике Ирске је била у првом колу Мундијала, а Линекер није желео да је пропусти, па је селектору Бобију Робсону прећутао да је ноћ уочи меча имао дијареју.

- Нисам хтео да кажем селектору, јер сам мислио да би ме оставио ван прве поставе, а ја сам као и увек желео да играм. Утакмица је почела и био сам добро, да би после 20 минута почео да имам грчеве у стомаку. Некако сам издржао до полувремена и мислио сам да ћу бити у реду - започео је легендарни нападач.

Међутим, није испало како се надао.

- Изашли смо на друго полувреме и после 10-15 минута поново почињу грчеви и мислим се "Ок, сад сам у проблему". Једна лопта је отишла на страну и отрчао сам ка њој да изблокирам некога. Након тога сам некако пао на земљу, опустио се на тренутак и само је било - бум.

Gari Lineker
Гари Линекер / Извор: Профимедиа

Потом је непријатну ситуацију која га је задесила описао до детаља.

- Ако погледате снимак, видећете кад Гери Стивенс прилази и пита ме шта ње у реду. И ја му кажем "уср*о сам се". Нисам знао шта да радим. Хвала богу да сам имао тамно плави шортс тог дана. Избацивао сам то и трљао сам се траву као пас. Било је невероватно колико ми после тога нико на терену није прилазио, смрдео сам.

За крај, некадашњи нападач Лестера, Евертона, Барселоне, Тотенхема и Нагоје је открио да је имао још један проблем.

- На крају је Боби морао да ме замени и ја сам отишао на клупу. Мање-више сваки стадион је имао тунел одмах близу клупе, али на овом су клупе биле на супротној страни тунела, па сам морао да седим на клупи са свим осталим изменама. Могли сте да видите како се сви склањају од мене - закључио је Линекер.

Погледајте како изгледа британска спортска новинарка Лејла Ана Ли.

УГОВОР МУ УСКОРО ИСТИЧЕ: Боаћи је имао шта да каже на ту тему