01.10.2021. 11:41
Loi Dioni
Лои Диони / Извор: Фото: Twitter Printscreen

Француз најслабији фудбалер црвено-белих у Разграду.

Лои Диони је поново разочарао навијаче Црвене звезде. Вероватно и тренера Дејана Станковића који га је заменио у 57. минуту меча у Разграду и направио одличан потез увођењем у игру Милана Павкова.

УЗ МЕРИДИАН ДО СИГУРНЕ СТАРОСТИ: НИШКИ МАХЕР ЗА ЏЕКПОТОВЕ ОТКРИВА РЕЦЕПТ!

Звезда напада прво место у Ф групи из ДВА КРУПНА РАЗЛОГА – и лова и слава!

МОГЛИ СМО ДА ИМ ДАМО ЧЕТИРИ ГОЛА: Најбољи играч Лудогореца разочаран поразом од Звезде

Тежак посао за Звезду вечерас (19.45) у Истанбулу на старту Евролиге. Ем је противник јак, ем је тим Дејана Радоњића значајно ослабљен повредама и корона вирусом. Зато је квота на кеца 1,15, а двојка на Звезду чак 6,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Фенербахче - Звезда.

Није Диони погодио мрежу ривала ни у победи над Лудогорецом у другом колу Ф групе Лиге Европе (1:0 за црвено-беле), али за разлику од неких претходних мечева, када је задовољио игром у пољу, овога пута је и то изостало.

Лош ударац главом у доброј позицији у првом полувремену и очајна асистенција за Бена у ситуацији која је мирисала на вођство Београђана додатно су зацементирали слабу оцену Французу за приказано у Бугарској.

Е, сад. Диони је по излазку из игре био видно незадовољан на клупи за резерве, бацио је чак и клупску јакну, објашњавао нешто нервозно сународнику Акселу Бакајоку.

Остало је само нејасно да ли је Диони био бесан на себе због слабе партије или на тренера Станковића који га је, са правом, повукао са терена.

У сваком случају добио је минус за непримерено понашање...

Погледајте како изгледа америчка гимнастичарка Симон Бајлс.