НАЈЛУЂИ ХЕТ-ТРИК ИКАДА! Два гола из корнера, један из ''slobodnjaka'' (ВИДЕО)

09.09.2019. 14:07
Premijer liga
Премијер лига

Невиђено.

У утакмици треће лиге Енглеске Викомб је савладао екипу Линколна резултатом 3:1, али нешто невероватно се десило на тој утакмици када је фудбалер Викомба постигао ''хет-трик'' и то на какав начин.

Џо Џејкобсон (32) је у каријери, до овог викенда, укупно одиграо 486 утакмица и постигао 32 гола за готово деценију и по каријере, па тешко да је ико од навијача Викомба (трећи ранг енглеског фудбала) очекивао његове поготке против Линколн ситија.

НАЈНОВИЈА ВЕСТ ИЗ КИНЕ: Мицић донео најтежу одлуку после смрти мајке!

ЗНАО ЈЕ ДА МУ ЈЕ МАЈКА ТЕШКО БОЛЕСНА: И кад му је било НАЈТЕЖЕ Васа се борио за Србију

ИЗБОРИО ЈЕ ПЛАСМАН НА СП, А ОНДА СЕ ПОВРЕДИО: Нашег кошаркаша лечи НАЈЛЕПША српска одбојкашица (ФОТО)

Велшки фудбалер не само да је постигао гол, него је уписао хет-трик, и то један од најнеобичнијих које смо видели до сада.

Прво је у 5. минуту постигао диван гол из слободног ударца, да би предност свог тима дуплирао у 36. минуту и то директно из корнера. Првобитно је показано да је у питању аутогол, али је ФА преиначио ту одлуку и констатовао да шут Џејкобсона нико није дирао.

ОСВОЈИ ЗЛАТО ЗА МАЈКУ! Василију Мицићу стиже подршка са свих страна, поруке СЛАМАЈУ И НАЈТВРЂА СРЦА!

МИЦИЋУ ПРЕМИНУЛА МАЈКА: Познато да ли ће Васа са Орловима остати у Кини

Шпанска штампа ПРОВОЦИРАЛА Србију, ЕВО где виде себе на Мундобаскету! (ВИДЕО)

Да то није била случајност, показао је и у 75. минуту када је други пут на утакмици постигао гол директно из корнера.