НЕКО ЈЕ МОРАО ДА ПЛАТИ ЦЕХ: Ајакс ДЕКЛАСИРАО ривала! Гол и асистенција МАЕСТРАЛНОГ Тадића (ВИДЕО)

22.12.2019. 14:55
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Копљаници искалили бес.

Фудбалери Ајакса у последња два меча нису успели да постигну гол. Пораз од Валенсије (0:1) у Лиги шампиона коштао је Копљанике проласка, да би после тога изгубили и на гостовању Алкмару истим резултатом, да би бес искалили у данашњем мечу против Ден Хага.

МОДЕРАН СТАДИОН: Лидер ПРВЕ лиге ОТКРИО како ће ИЗГЛЕДАТИ велелепно игралиште

КРАЈ СПЕКУЛАЦИЈАМА: Манџукић се сели у Катар! (ФОТО)

МАТЕУС ПОТВРДИО: Џака пред РЕКОРДНИМ трансфером! Играће са Србином

Тим из Амстердама славио је са убедљивих 6:1, а Душан Тадић био је најзапаженији актер на терену. Српски репрезентативац асистирао је код четвртог гола Гравенберха у 39. минуту (гол погледајте ОВДЕ), да би почетком другог полувремена и сам стигао да се упише у стрелце.

Претходно је Душан одиграо дупли пас са Траореом у 48. минуту, уследила је повратна ка капитену Ајакса, који је из близине непогрешиво шутирао за убедљивих 5:0 (Тадићеву мајсторију погледајте ОВДЕ).

Копљаници су брзо ставили на знање ко је газда на терену и до полувремена стекли високих 4:0, преко Зијеха (15.), Ван де Бека (23.), Екелнкампа (37.) и већ поменутог Гравенберха.

До краја су Тадић и Траоре (63.) били прецизни, док је почасни гол за госте постигао Гусенс из пенала, у другом минуту судијске надокнаде времена.

Погледајте како изгледа италијанска кошаркашица Валентина Вињали.