ОД ДЕРБИЈА НИ Д: Милионери банкротирали у Минхену (ВИДЕО)

31.03.2018. 20:57
Robert Levandovski
Роберт Левандовски / Извор: Реутерс

Бајерн понизио Борусију из Дортмунда са 6:0.

Некада је био дерби, али како је Бајернова машина подмазана то већ неко време није случај. Актуелни шампион Немачке уништио је са 6:0 Борусију из Дортмунда, а исход је могао да буде и суровији да чета Јупа Хајнкеса није показала милост у другом полувремену и повукла ручну.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Миливојевић стрелац, Марко опет РАСТУЖИО Тадића! Матићев Јунајтед сигуран! (ВИДЕО)

ВАЖНО ЗА ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРЕ: Промењен ТЕРМИН Вечитог дербија! (ФОТО)

Полувреме је било довољно Бајерну пошто је на великом одмору већ било 5:0 уз један поништен гол. Роберт Левандовски подстигао је хет-трик погађајући гол Милионера у 5, 44 и 87. минуту. Између његових голова успел ису да се у стрелце упишу и Родригез у 14, Милер у 23 као и Рибери у 45 1 минуту.

Иако није играо пуним гасом у другом полувремену Бајерн је имао неколико добрих шанси, док је најбољу за Борусију пропустио Марио Геце у 67. минуту када је погодио стативу.