ОМЛАДИНСКА ЛИГА СРБИЈЕ: Звезда славила против комшија (ФОТО)

24.11.2018. 13:36
Omladinci FK Crvena zvezda
Омладинци ФК Црвена звезда / Извор: Фото: crvenazvezdafk.com

Голови "падали" у другом полувремену.

Омладинци Црвене звезде победили су у малом београдском дербију, на крају полусезоне. Екипа Братислава Живковића гостовала је Раду на Бањици и победила са 3:0 у утакмици 16. кола Омладинске лиге Србије. Тренутно, црвено-бели, браниоци трофеја налазе се на првом месту са 35 бодова, с тим да имају меч више Војводине и Чукаричког. Лале и Брђани имају по 33 бодова, тако да уколико победе у својим мечевима, могу да престигну Звезду и јесен заврше као лидери на табели.

НА МУКАМА: Владан Милојевић има ВЕЛИКЕ кадровске ПРОБЛЕМЕ пред дерби у Нишу (ФОТО)

НИЈЕ САМО ГАЋИНОВИЋ: Ево ко је још у СВЛАЧИОНИЦИ ушао у сукоб са Крстајићем (ФОТО)

Голови у победи Звезде над Грађевинарима дати су у другом полувремену, од 57. до 71. минута, а стрелци су били Његош Купусовић, Богдан Јочић и Борисав Бурмаз.

До краја године, црвено-бели одиграће још два дуела у УЕФА Лиги младих и то против Наполија и Пари Сен Жермена.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.