ОМЛАДИНСКА ЛШ: Звезда ДЕКЛАСИРАНА у Лондону! Голман Катић ДЕВЕТ пута вадио лопту из мреже

22.10.2019. 17:55
Omladinci FK Crvena zvezda
Омладинци ФК Црвена звезда / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Лоша увертира за дуел првих тимова.

Омладинци Црвене звезде поражени су на гостовању Тотенхему у трећем колу Омладинске Лиге шампиона резултатом 9:2, а најбољи појединац меча био је Трој Перот који је постигао чак четири гола. Екипа Славољуба Ђорђевића је до завршнице била резултатски у игри, али су Певци фуриозно одиграли последњих 20 минута меча током којих су пет пута савладали голмана Андрију Катића.

Soccer портал – нова спортска платформа за искусне играче

НА ОВО СЕ ЧЕКАЛО: Објављено ко добија ВИШЕ новца од државе, Црвена звезда или Партизан

НЕМА СПАВАЊА: Ево ко ће преносити меч Звезде и Тотенхема

Тотенхем је у вођство довео Џејнил Бенет који је искористио грешку голмана Катића већ у тећем минуту меча. Међутим, чувар мреже црвено-белих се искупио у нартедних 20 минута сјајним интервенцијама после покушаја Маркандеја и Перота.

Ипак, предност Певаца је после пола сата игре удвостручио Трој Перот после продора по левој страни и прецизног шута. Исти играч је само два минута касније повисио на 3:0. Он је искористио неспоразум Катића и Митровића, дошао до лопте и послао ју је у мрежу.

Два минута пре краја полувремена Борисав Бурмаз је после сјајног соло продора опалио по лопти са ивице казненог простора и поцепао је мрежу. Тај гол је пуленима Славољуба Ђорђевића дао наду пред других 45 минута.

Друго полувреме је почело малтене исто као и прво. Већ у четвртом минуту наставка Тотенхем је дошао до новог гола, а стрелац је био Макс Робсон који је искористио центаршут Ејоме са десне стране. Међутим, само минут касније црвено-бели су поново пришли на два гола заостатка. Милош Пантовић је центрирао са десне стране, а лопту је иза леђа свог голмана послао Малаки Волкот, али је гол ипак приписан Звездином фудбалеру.

Играо се 69. минут када је нападач Црвене звезде Бабић оборен у шеснаестерцу домаћих, али је судија Грифит био одлучан у намери да не покаже на белу тачку. Само минут касније је велику прилику пропустио капитен црвено-белих Бурмаз. Он се нашао на правом месту и шутирао је после једне одбијене лопте са свега неколико метара, али су дефанзивци Певаца успели да изблокирају тај покушај.

Пет минута после спорне ситуације у казненом простору Тотенхема, Пантовић је у шеснаестерцу Црвене звезде оборио Бенета и Велшанин Грифит је без оклевања свирао пенал. Сигуран егзекутор је био Перот који је тако дошао до хет-трика.

Кион Етете је у 82. минуту повисио на 6:2 после центаршута Покетина, а само четири минута касније је Перот постигао четврти погодак на мечу. У првом минуту судијске надокнаде је Харви Вајт прецизним ударцем из слободног ударца дао гол за 8:2, а Парис Магома је два минута касније поставио коначан резултат.

ТОТЕНХЕМ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 9:2

СТАДИОН: Тренинг центар Тотенхема (Лондон)

СУДИЈА: Ајван Арвел Грифит (Велс)

СТРЕЛЦИ: Бенет 3. Перот 30. 32. 74.п, 86. Робсон 49. Етете 82. Вајт 90 1. Магома 90 3. - Бурмаз 43. Пантовић 50.

ТОТЕНХЕМ: Де Бај - Ејома, Волкот, Бинкс, Киркен (од 85. Лусала) - Бенет (од 79. Покетино), Боуден (од 84. Џон), Вајт, Маркандеј (од 79. Етете) - Робсон (од 64. Магома), Перот. Клупа: Олувајеми, Лусала, Етете, Витакер, Покетино, Магома, Џон. Тренер: Џон Мекдермот.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Катић - Митровић, Миликић (од 46. Писар), Лукић, Благојевић - Пантовић (од 85. Дедијер), Матић, Новаковић (од 52. Илић), Радуловић (од 62. Пиплица) - Бабић, Бурмаз (од 85. Пешовић). Клупа: Лукић, Пешовић, Илић, Писар, Савић, Дедијер, Пиплица. Тренер: Славољуб Ђорђевић.

Погледајте како изгледа Кристина Штрбац, девојка Алексе Вукановића.

ТО ЈЕ СРАМОТА! Човић ПРОГОВОРИО о репрезентативним селекцијама, поменуо и МЕНАЏЕРСКЕ ФРАКЦИЈЕ

КАДА ЋЕ СИМАНИЋ ДОБИТИ ШАНСУ? Човић ПРОГОВОРИО о њему, али и о СВИМ домаћим играчима

ЧУВЕНИ ТРЕНЕР НА КЛУПИ ЗВЕЗДЕ? Човић КАО из топа ОДГОВОРИО (ВИДЕО)

ЧОВИЋ ПОСЛЕ СМЕНЕ ТОМИЋА: Отворено о БУЏЕТУ! Колико држава даје Звезди, а колико Партизану (ВИДЕО)

ПРЕОКРЕТ: Томић отишао из Звезде, зна се и наследник