ДЕБАКЛ МАРКА НИКОЛИЋА: Краснодар Локомотиви спаковао пет комада

13.12.2020. 17:35
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

Московљани све даље од врха табеле.

Ове сезоне су играли Лигу шампиона, али би наредни могли да остану без Европе. Наиме, Локомотива из Москве коју предводи Марко Николић не блиста у Премијер лиги Русије, а данас је доживела убедљив пораз. Бољи од "машиновођа" је био Краснодар (5:0), који је сада пришао црвено-зеленима на само бод заостатка.

ЛИВЕРПУЛ И КЛОП НЕМАЈУ СРЕЋЕ: Један од најбољих повређен, чека га дуга пауза (ФОТО)

ДИНАМО СЕ ПОЈАЧАВА ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ: У Загреб стиже нападач из Холандије (ФОТО ВИДЕО)

ХТЕЛИ СУ ДА МУ ПОНУДЕ НОВИ УГОВОР: Сада је "попио" ОТКАЗ!

Голеаду су отворили Калесон у 5. минуту сусрета и Кабеља шест минута касније, што је било довољно да Локомотива поклекне. Њихов покушај да се врате у меч је пропао, јер је у финишу првог дела сусрета прво ВАР поништио гол Рамиреза, а затим Миранчук промашио пенал.

Када већ изједначење није било могуће, Берг је увећао предност у 75. минуту, Сулејманов је повисио на 4:0, а Швеђанин Берг је поставио коначан резултат пет минута пре краја сусрета.

Након непотпуног 18. кола у Премијер лиги Русије лидер је Зенит са 38 бодова, а најближи пратиоци су му Спартак са 35 бодова и ЦСКА са 33 бода и утакмицом мање. Локомотива је на седмој позицији, са десет бодова мање од лидера!

Погледајте како изгледа канадска тенисерка Ежени Бушар.