ОВО ДУГО НИЈЕ ВИЂЕНО НА МАРАКАНИ: Лобовао Борјана за 0:1, голман Звезде остао на коленима! А пре тога - побегао свима! (ВИДЕО)

20.03.2021. 20:00
Gol Saše Jovanovića na Marakani
Гол Саше Јовановића на Маракани / Извор: Фото: ТВ Арена спорт printscreen

Прелеп потез...

Црвена звезда дочекује екипу Младости из Лучана у оквиру 28. кола Суперлиге Србије.

Фудбалски викенд маратон почиње - Шта пре одиграти?

ШЕСТ ГОЛОВА ЗА ПОЛУВРЕМЕ Српско колце у Франкфурту - Јовић и магичан пас, Костић и СЈАЈНА ЕГЗЕКУЦИЈА (ВИДЕО)

ЗАЈДИ, ЗАЈДИ… Девојчица са Косова запевала на Маракани, Борјан плакао као киша (ВИДЕО)

НА НАСЛОВНОЈ СТРАНИ ГАЗЕТЕ: Србин долази у Милан за 40 милиона евра (ФОТО)

ЊЕГОВА СМРТ ГА ЈЕ ЈАКО ПОТРЕСЛА! Вук Моб истетовирао огромни ПОРТРЕТ - За мене си ЖИВ док сам и ја жив!

Чета Дејана Станковића жели да на стадиону "Рајко Митић" настави победнички низ и одржи осетну разлику коју у трци за титулу има у односу на другопласирани Партизан. Ни гости нису дошли у Београд са спуштеном заставицом, јер им је сваки бод веома битан у борби за опстанак у елитном друштву. Тренутно су на 13. месту (уз утакмицу мање) и четири су бода изнад зоне испадање.

И управо је велика борба виђена у првом полувремену. Упркос иницијативи домаћина, гости су повели у минуту преко Саше Јовановића који је побегао читавој одбрани Звезде, а потом зналачки лобовао голмана Милана Борјана, који је на коленима посматрао како лопта улази у гол.