ОВО ЈЕ ГОЛЕАДА НА МАРАКАНИ: Ево како је Звезда режирала прави СПЕКТАКЛ (ВИДЕО)

16.11.2020. 19:08
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Невероватна утакмица.

Фудбалери Црвене звезде успели су да надиграју екипу Златибору у одложеном мечу шеснаестине финала Купа Србије. На Маракани се одиграла права драма, екипа из Чајетине је повела са 2:0, све до 71. минута када је започела Звездина доминација.

ЗВЕЗДА СЕ ВРАТИЛА ИЗ МРТВИХ: Црвено-бели тешком муком до осмине финала Купа Србије!

СПОРАН ТРЕНУТАК НА МАРАКАНИ: Ко је ПОГРЕШИО у ОВОЈ ситуацији (ВИДЕО)

ПОГЛЕДАЈТЕ ЗВЕЗДИН УРАГАН: Ево како су црвено-бели стигли до изједначења (ВИДЕО)

Гости су повели у 31. минуту, Петронијевић је центрирао са леве стране, пронашао Јањића који је савладао Борјана и постигао свој четврти гол у сезони. Финиш полувремена припао је Ричмонду Боаћију, који је имао две одличне прилике, али није успео да постигне гол. Прво је одлично шутирао поред стативе, потом је Чубраковић одбранио и одбио лопту поново до Боаћија који је послао преко гола.

Одмах је Станковић извршио троструку измену, уместо Боаћија, Ераковића и Спиридоновића ушли су Павков, Милуновић и Вукановић, кренула је Звезда још офанзивније, али је и даље Чубраковић чинио чуда на голу. У 70. минуту сјајно је одбранио ударац Николића из слободног ударца, али је капитулирао само минут касније. Комбиновали су Иванић и Фалћинели, Италијан је кратко оставио лопту за Иванића који је ударцем по земљи савладао Чубраковића. Два минута касније било је 2:2, највише заслуга за изједначење има Милуновић који је оштро шутирао из врло тешке ситуације, а лопта се од Вукановића одбила у мрежу.

Чубраковић је спасао Златибор и у 82. минуту када је одлично интервенисао након ударца главом Вукановића, али је у наредних 4-5 минута примио још два гола. Прво је Панков комплетирао велики преокрет, да би након тога после велике грешке одбране Златибора гол постигао и млади Андрија Радуловић.