ОВОГ ПУТА НИЈЕ ПОГОДИО, АЛИ: Радоњић асистирао Пајеу, а онда је уследила МАГИЈА (ВИДЕО)

21.12.2019. 22:42
Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Реутерс

Репрезентативац Србије наставља са одличним партијама.

Фудбалери Олимпика из Марсеја савладали су Ним резултатом 3:0 у утакмици 19. кола француске Лиге 1, а цео меч за домаћи тим одиграо је Немања Радоњић. Српски репрезентативац овог пута није успео да се упише у стрелце, после четири гола на претходних пет утакмица, али је уписао једну асистенцију.

ДЕКИ СЕ ПРИСЕТИО: Миха је јурио по целом тренинг центру да га БИЈЕ, а ово је РАЗЛОГ

КЛУПКО СЕ ОДМОТАВА: Фиго се огласио о наводима да је био у вези са Гвардиолом

НЕ БИСТЕ ГА ПРЕПОЗНАЛИ: Погледајте како је некада изгледао Синиша Михајловић (ФОТО)

После првог полувремена у ком није било голова Марсеј је у вођство дошао у првом минуту наставка аутоголом Софијана Алакуша, а предност домаћег тима је дуплирао Дарио Бенедето у 65. минуту. Све дилеме око победника отклонио је Дмитри Паје у 81. минуту после продора након што га је проиграо Немања Радоњић.

Почасни погодак за госте постигао је Ентони Бријанкон у другом минуту надокнаде.

Са друге стране, екипа Ремса за коју са великим успехом брани Предраг Рајковић ремизирала је на свом терену са Лионом 1:1, а српски голман је забележио три одбране на мечу.

Погледајте како изгледа Ларса Пипен, бивша супруга Скотија Пипена.

ЛИВЕРПУЛ ИЛИ ФЛАМЕНГО? Спектакл у Дохи, продужеци и ВАР, ево ко се на крају попео на СВЕТСКИ ТРОН!

ШОК: Преминуо легендарни фудбалер који је постигао гол у финалу ЕП

АБА ЛИГА: Игокеа дуго МУЧИЛА Партизан, али Пејџ је СИПАО тројке... (ВИДЕО ФОТО)

РУС ЈЕ ОСТАО У ЧУДУ: Ђоковић извео ПОТЕЗ КАРИЈЕРЕ у Абу Дабију! Ударац ИЗА ЛЕЂА пао на саму линију (ВИДЕО)

НАСТАВИО ДА РЕШЕТА: Митровић пробушио мрежу великог фаворита