ПАЛИ ФРАНЦУЗИ: Партизан НА КРИЛИМА новајлије СРУШИО Бордо (ВИДЕО)

10.07.2019. 19:49
Partizan - Bordo
Партизан - Бордо / Извор: Фото: Youtube/Printscreen/TV Партизан

Одлична игра изабраника Сава Милошевића.

Фудбалери Партизана савладали су Бордо у контролном мечу у оквиру друге фазе припрема резултатом 2:1 (1:0), после одличне игре током целог сусрета. Стрелци за црно-беле били су новајлија Умар Садик у 42. и Милан Смиљанић у 77. минуту, а посебно добар утисак оставио је корпулентни шпиц, бивши играч Роме.

Саво Милошевић је у другом полувремену указао шансу и млађим играчима, а све у свему ово је била добра провера за Партизан и охрабрујућа игра обзиром да је до прве званичне утакмице остало још десет дана.

ДРАМА У МАДРИДУ: Реал платио Бразилца 50 милиона, њему ПОЗЛИЛО на представљању (ВИДЕО)

ВИМБЛДОН: Ђоковић сазнао име ривала у полуфиналу, добио је Новака у последња два меча

РЕМИ НИЈЕ СМАК СВЕТА: Судува је скоро НЕПОБЕДИВА код куће, ево ко се све ОКЛИЗНУО у Маријампољу

Прво полувреме у потпуности је припало црно-белима. Осим гола у 42. минуту, изабраници Сава Милошевића имали су још неколико прилика. Ивановић је покушао у неколико наврата на самом старту меча, а средином првог дела, после акције Суме и Урошевића, Садик се није најбоље снашао. Партизан је повео после одличне асистенције Суме, који је дао дубинску лопту за Садика који је лако матирао истрчалог голмана Жирондинаца, Костила за 1:0.

Бордо је најповољнију ситуацију имао у надокнади времена, када је судија пропустио да досуди казнени ударац за Французе после сумњивог дуела у Партизановом шеснаестерцу.

Друго полувреме било је изједначеније. Тренер Партизана је шансу указао и млађим играчима, али се није осетио већи пад у игри. Бордо је јалово нападао, а једину праву шансу имали су после грешке Партизана на средини терена, али је Остојић ипак успео да интрвенише и спаси изједначење.

Победу Партизана обезбедио је искусни Милан Лола Смиљанић, који се најбоље снашао после корнера и гужве у 78. минуту и закуцао лопту у мрежу.

Французи су до краја успели само да ублаже пораз, голом на седам минута пре краја меча.

Тимови су меч почели у следећим саставима.

Партизан: Стојковић, Милетић, Остојић, Павловић, Урошевић, Здјелар, Шћекић, Тошић, Сума, Ивановић, Садик.

Бордо: Костил, Енох, Соу, Баисе, Пабло, Пунђе, Лотин, Депревил, Дијара, Манћини, Баква.