ПАНТОВИЋ ПРЕСУДИО ВОШИ: ТСЦ славио у спектаклу!

20.04.2024. 17:23
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Фудбалери ТСЦ-а савладали су у првом колу плеј-офа Суперлиге Војводину са 3:2 (2:1).

Тако су се реванширали Новосађанима за пораз од протеклог викенда, када је Војводина голом у надокнади славила истим резултаом на стадиону "Карађорђе".

Овог пута, у Бачкој Тополи, превагнуло је на страну ТСЦ-а и то пре свега захваљујући одличном почетку домаћина.

У првих пет минута затресли су мрежу Војводине два пута, прво у трећем минуту преко Милоша Пантовића, а потом само два минута касније преко Александра Ћирковића.

Није то био крај, јер је Војводина показала зубе и прво у 13. преко Дејана Зукића смањила на 2:1.

Успели су у 61. минуту и да изједначе, а стрелац за 2:2 био је Михаило Ивановић.

Међутим, ТСЦ је појачао и у 74. минуту другим голом Пантовића на утакмици стигао до нове предности од 3:2.

До краја није било промене, па је ТСЦ стигао до значајног тријумфа.