КАД СЕ НИКО НИЈЕ НАДАО - РИКАРДО: Ипак, Партизан онда задесио ОГРОМАН БАКСУЗЛУК (ВИДЕО)

27.10.2022. 20:29
Riki
Рики / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ

Баш штета.

Фудбалери Партизана играју меч петог кола групне фазе Лиге конференција против екипе Нице у гостима.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈЕ У ЛИГИ ШАМПИОНА? На РТС-у осванула најава, одмах стигле реакције са разних страна (ФОТО)

ПИКСИ ТРЉА РУКЕ: Срби решетају Европом, Јовић и Сергеј стрелци на међународној сцени (ВИДЕО)

МЕЧ НИЈЕ ПОЧЕО: Шта се дешава са утакмицом Партизанових ривала у групи?

Слабо је Партизан одиграо меч после примљеног гола у 28. минуту, није било превише прилика за Французе, али су без већих проблема држали средину терена.

Онда се указао - Рикардо. Сјајни Гомеш је шпиц ком није потребно превише простора да би показао шта зна, а у 74. минуту је то демонстрирао.

Једну конфузију у одбрани Нице је искористио, одлично реаговао и погодио сам угао гола. Стигао је Партизан до 1:1 на 15-ак минута до краја.

Нажалост, само три минута су црно-бели имали егал. Ница је после невероватно срећног сплета околности за њих стигла до другог гола и резултата 2:1.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа позната руска навијачица Јулијана Третјак