ПЛЕЈ-ОФ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Мажић је судио српски ДЕРБИ! Пријовић ИЗНЕНАДИО Фејсу! (ФОТО)

21.08.2018. 23:30
BATE
БАТЕ / Извор: Профимедиа

Одиграна три меча.

У првим мечевима плеј-офа за улазак у Лигу шампиона, ниједна домаћа екипа није остварила предност. Српски дерби игран је у Лисабону, где је Бенфика угостила ПАОК, а правду делио најбољи српски арбитар Милорад Мажић.

ИМА НАДЕ: УЕФА размишља да укине казну Звезди (ФОТО)

ПРОБЛЕМ ЗА ЗВЕЗДУ: Милојевић је МОРАО принудно да мења! (ФОТО)

СТРАШНА ШАНСА ЗА ЗВЕЗДУ! Дегенек са пет метара промашио ВОЂСТВО! (УЖИВО)!

Тим Љубомира Фејсе није успео да стекне предност против ПАОК-а (1:1), иако је водио на полувремену голом Пиција са "беле тачке" у последњим секундама првог полувремена. Солунске Ратнике спасио је Варда у 76. минуту.

Меч са највише голова одигран је у Борисову. БАТЕ је поражен од ПСВ-а из Ајндховена, а српски интернационалац Александар Филиповић центрирао је код водећег гола Туминена у 9. минуту.

Гости су преокренули преко Переира и Лозана, да би искусни Хлеб изједначио у 88. минуту. И када се чинило да неће бити победника, Мален је само 60 секунди касније утишао домаће навијаче и донео велику предност Холанђанима пред реванш.