ПОНЕСИ ИХ КУЋИ: Јовић напао саиграча из репрезентације па добио БРУТАЛАН одговор (ВИДЕО)

02.09.2021. 10:13
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: МН Press

Орлови убедљиви против Катара.

Репрезентација Србије је у контролној утакмици у Дебрецину са 4:0 савладала Катар, а после меча је Лука Јовић кроз шалу замерио најбољег играчу овог меча Филипу Ђуричићи на себичности.

КАДАР НЕВЕРА: Погледајте урнебесну реакцију Влаховића када је чуо да је Португлија победила голом у 96. минуту (ВИДЕО)

Пикси послао јаку поруку после убедљиве победе Србије и голова Роналда “после трећег Дневника”

НЕБО ЋЕ ДА ПАДНЕ - ТОЛИКО ЛЕПО ИГРАМО: Твитер прокључао због победе Србије - Пикси опет постаје херој нације

- Фићо, одиграј некад лопту, можда бих још који дао. Фићи смо дали пун џак лопти, да их понесе кући. Надамо се да ће против Луксембуга покушати неку и да одигра - казао је Лука уз смех.

Потом се осврнуо на победу Португала против Ирске, уз признање да га је Кристијано Роналдо изнервирао са два гола за преокрет у завршници.

- Пратили смо, али све је до нас. Ако победмо све до краја, директан путник на СП ће се одлучивати у Португалу. Неће бити бољег начина да покажемо да заслужујемо да идемо директно на Мундијал, него да победимо фаворита у Лисабону - додао је Јовић.

Шта је на све ово имао да каже маестрални Филип Ђуричић погледајте у следећем видео клипу: