Доскорашњи члан Партизана Милан Радин постигао је првенац у дресу Актобеа којим је оверио тријумф свог тима у дуелу са Кајзалжаром.

ВРЕМЕ ЈЕ ДА ИДЕМ ИЗ КЛУБА! Изјава играча Партизана многе је изненадила (ФОТО)

БИО ЈЕ СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ: Постављен је за тренера бившег првака Тајланда (ФОТО)

Milan Radin
Милан Радин / Извор: МН Press

Клуб казахстанске Премијер лиге стигао је данас до друге победе у шампионату, Актобе је као домаћин савладао Кајзалжар резултатом 2:0 (1:0) у оквиру 7. кола казахстанског првенства и тако изашао из минуса са којим је започео сезону.

Због казне казахстанске фудбалске федерације Актобе је у нову сезону ушао са -6 бодова, тако да је тек након данашње победе успео да изађе из минуса и тренутно је последњи на табели са два освојена бода.

Водећи гол за Актобе постигао је Абат Ајмбетов у 31. минуту утакмице, док је коначан резултат поставио Милан Радин седам минута пре краја. Бивши фудбалер Партизана тако је стигао до првенца у дресу Актобеа на својој петој утакмици.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.