Doskorašnji član Partizana Milan Radin postigao je prvenac u dresu Aktobea kojim je overio trijumf svog tima u duelu sa Kajzalžarom.

VREME JE DA IDEM IZ KLUBA! Izjava igrača Partizana mnoge je iznenadila (FOTO)

BIO JE SELEKTOR SRBIJE: Postavljen je za trenera bivšeg prvaka Tajlanda (FOTO)

Milan Radin
Milan Radin / Izvor: MN Press

Klub kazahstanske Premijer lige stigao je danas do druge pobede u šampionatu, Aktobe je kao domaćin savladao Kajzalžar rezultatom 2:0 (1:0) u okviru 7. kola kazahstanskog prvenstva i tako izašao iz minusa sa kojim je započeo sezonu.

Zbog kazne kazahstanske fudbalske federacije Aktobe je u novu sezonu ušao sa -6 bodova, tako da je tek nakon današnje pobede uspeo da izađe iz minusa i trenutno je poslednji na tabeli sa dva osvojena boda.

Vodeći gol za Aktobe postigao je Abat Ajmbetov u 31. minutu utakmice, dok je konačan rezultat postavio Milan Radin sedam minuta pre kraja. Bivši fudbaler Partizana tako je stigao do prvenca u dresu Aktobea na svojoj petoj utakmici.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.