ПОВРЕДА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Јованчић поново одушевио Делије (ФОТО)

02.12.2018. 21:04
Dušan Jovančić
Душан Јованчић / Извор: МН Press

Звезда савладала Вождовац са 2:0.

Црвена звезда је наставила у истом ритму после изазова у Лиги шампиона и остварила још једну победу. Савладан је Вождовац са 2:0, а црвено-бели су и званично постали јесењи прваци три кола пре зимске паузе. Душан Јованчић се против Наполија нашао на терену први пут после повреде, а против Вождовца је већ одиграо 60 минута.

СУПЕРЛИГА: Јесења титула је ту, Звезда укротила ЗМАЈЕВЕ за само 4 минута (УЖИВО)

ЗВЕЗДИН СТРАТЕГ ПОСЛЕ ВОЖДОВЦА: Милојевић НЕЗАДОВОЉАН, много тога му је засметало (ФОТО)

- Одиграли смо још једну добру утакмицу. Дали смо два брза гола у првом полувремену, што нам је олакшало посао у наставку. Вождовац је добра екипа, а мени се свиђа како они играју. Играју пасом, покушавају да се надигравају и желим пуно среће у наставку сезоне, а ми ћемо покушати да годину приведемо крају на најбољи начин - оценио је Јованчић.

FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Црвена звезда је четврти пут узастопно постала јесењи шампион, а до тога је дошла без пораза и уз само два нерешена резултата, против Партизана и Радничког.

- Јесења титула нам је била први циљ и покушаћемо да победимо све до краја и да наставимо у истом ритму на пролеће и дођемо до титуле која нам је главни циљ. Све док ми побеђујемо и остварујемо добре резултате, не треба да гледамо резултате других. Не сме да нас опусти предност коју имамо у односу на Партизан јер ће бити подела бодова, а играју се и још два дербија. За сада иде добро, али не смемо да се опустимо - упозорава Јованчић.

НЕКА ЧУЈУ ВЛАСТИ У ПОДГОРИЦИ: Маракана је ГРМЕЛА, Делије су имале ЈАСНУ поруку (ВИДЕО)

Рођени Београђанин је у Звезду стигао током лета, а у претходне две године био је члан Војводине у којој је добио и капитенску траку. Многи су се изненадили његовим партијама јер је мало било они који су пратили његову каријеру. Брзо је одушевио навијаче, а стидљиво се помињеи репрезентација Србије.

- Некад ја прочитам мада не често, некад ми друг пошаље неки коментар, неку вест. Прија ми што се свиђа навијачима како играм ја и како игра екипе - искрен је Јованчић. - О репрезентацији искрено не размишљам. Наравно да бих волео јер је то сан сваког играча, али ако га не буде, шта да радим.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.