ЗВЕЗДАШИ, ПАРТИЗАНОВЦИ, ПАЖЊА: Играли су и Тотенхем и Јунајтед, а колико су само пенала промашили Ђаволи (ФОТО)

27.10.2019. 19:25
FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Реутерс

Играни мечеви 10. кола Премијер лиге.

Фудбалери Тотенхема и Манчестер јунајтеда одиграли су утакмице 10. кола Премијер лиге. Дуели два тима су занимљива за навијаче у Србији јер су Певци и Ђаволи противници Црвене звезде и Партизана у Лиги шампиона, односно Лиги Европе. Тако је Тотенхем изгубио од Ливерпула са 2:1, док је Јунајтед као гост савладао Норич са 3:1

МИЛОШЕВИЋ ПОСЛЕ ЧЕТВОРКЕ: Ко још даје осам голова?!

ПЕТРОВИЋ: Ни Тотенхему ни Бајерну неће бити лако на Маракани (ФОТО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ко би други за Палас, него Лука? (ФОТО)

Јунајтед је у четвртак победио Партизан у Хумској (1:0), а вечерас је славио упркос чињеници да су промашена два пенала. Неуспешни су били Маркус Рашфорд (28.) и Антони Марсијал који је са беле тачке био прецизан у Хумској. Занимљиво је да је у четвртак погодио у 43. минуту, а данас промашио баш у том минуту. У стрелце се уписао Скот Мектоминеј у 21. минуту, као и помињани Рашфорд у 30. и Марсијал у 73. минуту. Пораз је ублажио Онел Хернандез у 89. минуту.

Репрезентативац Србије Немања Матић није био ни у протоколу Јунајтеда.

У другом мечу било је много неизвесније. Повели су Певци (славили против Звезде са 5:0) већ у 1. минуту, а стрелац је био Хари Кејн. На полувремену су водили гости са 1:0, а онда је уследио преокрет. У 52. минуту погодио је капитен Џордан Хендерсон, а коначан резултат је поставио Мохамед Салах у 75. минуту са беле тачке.

Редси Јиргена Клопа су овим тријумфом потврдили прво место. Сада беже Манчестер ситију, шест бодова. Погледајте и како изгледа табела после ових утакмица.

Погледајте како изгледа бивша кечерка Еј Џеј.