ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Барнс СПАСИО Лисице, Ихеначо ТРАГИЧАР! Лука одиграо цео меч (ВИДЕО)

28.12.2020. 18:32
Luka Milivojević
Лука Миливојевић / Извор: Реутерс

На програму 16. коло.

У првом мечу 16. кола Премијер лиге, Кристал Палас и Лестер су ремизирали на Селхурст парку резултатом 1:1.

ДАРЕЖЉИВА КИЈА: Певачица за фанове спремила КЕШ ПОКЛОН! (ФОТО)

ДОБИО ЈЕ ОТКАЗ, АЛИ И ЈОШ НЕШТО: Тухел ће се утешити са шест милиона евра

НИШТА ОД ДЕРБИЈА НА ГУДИСОНУ: Паника међу Грађанима, корона ушла у Сити!

У првом полувремену није било већих узбуђења, изузимајући детаљ из 19. минута, када је Томкинс неопрезно стартовао у свом шеснаестерцу, а судија Скот показао на "белу тачку". Одговорност је преузео Ихеначо, али је његову намеру прозрео голман Паласа Гуаита одбранио шут Нигеријца.

Много више ватре виђено је у наставку, када су и постигнута оба гола. Предност тиму из Лондона донео је Заха у 58. минуту: после центаршута Таузенда са десне стране, нападач домаћих се одлично снашао и прецизним ударцем из близине савладао Шмајхела за 1:0.

Коначан резултат поставио је Барнс у 83. минуту. Крило Лисица је добро примио лопту на ивици шеснаестерца и прецизним ударцем по земљи, погодио сам угао голмана Гуаите.

После 16 кола, Лестер има 29 бодова и налази се тик уз раме водећем Ливерпулу, док је Кристал Палас на 13. позицији, са 19 освојених поена.