ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Грађани ИСКОРИСТИЛИ реми у НАЈВЕЋЕМ дербију! Лукин Палас без шанси на Етихаду (ВИДЕО)

17.01.2021. 22:40
Luka Milivojević
Лука Миливојевић / Извор: Реутерс

Сити нема милости.

За разлику од претходних сезона, трка за титулу у Премијер лиги биће много занимљивија. То су потврдили фудбалери Манчестер Ситија, који су се победом над Кристал Паласом од 4:0, после ремија у великом дербију Ливерпул - Јунајтед, потпуно вратили у конкуренцију за освајање шампионског пехара.

Mozzart‌ ‌даје‌ ‌највеће‌ ‌квоте‌ ‌на‌ ‌свету:‌ ‌Интер‌ ‌2,65,‌ ‌Ајакс‌ ‌1,55,‌ ‌Лион‌ ‌1,35!‌ ‌ ‌

ЛУКА РЕШЕТАО НА ДЕБИЈУ - 2 ГОЛА: Видите мајсторију после дриблинга - асистент ОПЕТ НАШ репрезентативац (ВИДЕО)

ПРОЈЕКТИЛ! ПОТПУНО ПРЕВАРИО ГОЛМАНА: Бивши играч Звезде погодио лепотицу од слободњака на Пиринејима (ВИДЕО)

Грађане" је до победе водио Џон Стоунс са два поготка, док су по један дали Илкај Гундоган и Рахим Стерлинг.

После само 26 минута, изабраници Пепа Гвардиоле стигли су до предности, када је Стоунс прихватио школски центаршут Де Брујнеа и главом затресао мрежу Паласа.

Ситију је требало пола часа од водећег гола да удвостручи предност, а то је учинио Илкај Гундоган. Сјајним шутем са 18 метара, постигао је најлепши погодак на мечу.

На 3:0 је повисио Стоунс у 68. минуту, пошто је прихватио одбијену лопту Гуаите после корнера.

Коначан резултат је поставио Рахим Стерлинг два минута пре краја меча, мајсторијом из слободног ударца.

у екипи Кристал Паласа су се нашли и Лука Миливојевић и Мичи Батшуаји, који су се пре два дана потукли на тренингу. Ипак, нису у истом моменту били у игри, пошто је Србин био стартер и изашао је из игре у 68. минуту, а 11 минута касније је Белгијанац заменио Ридвалда.