ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Лисице победом одале пошту погинулом председнику (ФОТО)

03.11.2018. 18:38
FK Lester siti
ФК Лестер сити / Извор: Реутерс

Игране утакмице 11. кола.

Фудбалери Лестера победили су на гостовању екипу Кардифа у утакмици 11. кола Премијер лиге. Лисицама је ово био први меч после погибије председника Вичаја Шриваданапрабе, трачигно страдалог заједно са четири особе у хеликоптерској несрећи, прошлог викенда. Утакмица у Велсу почела је минутом ћутања, док су на загревању сви играчи Лестера носили мајице на којима је pisalo "The Boss" (šef). Једини гол у 55. минуту дао је Демарај Греј.

ВИШЕ ТО НЕЋЕШ РАДИТИ: Одлука тренера Јувентуса РАЗБЕСНЕЛА Роналда (ФОТО)

СУПЕРЛИГА: Антић изводио екипу са терена, Раднички решио утакмицу за САМО 2 минута

У осталим мечевима, Вест Хем је победио Барнли са 4:2. Чекићари нису победили у претходна четири меча, па је екипа Мануела Пелегринија коначно имала разлога за задовољство. Тако је Вест Хем побегао из опасне зоне. Има 11 бодова и сада је на 13. позицији.

Прву победу је уписао и Њукасл. Гол за минималац у тријумфу над Вотфордом дао је у 55. минуту, Ајозе Перез.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.

Пратите нас и на Инстаграм профилу SrbijaDanas.com.