ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Манчестер јунајтед ПОНИЖЕН! Њукаслу ни три гола нису донела победу

20.11.2021. 19:00
FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Реутерс

Мечеви 12. кола.

Фудбалери Манчестер јунајтеда изгубили са 4:1 на гостовању против Вотфорда у мечу 12. кола енглеске Премијер лиге.

ЗВЕЗДУ ЧЕКА ТЕШКО ГОСТОВАЊЕ: Станковић пред Младост причао о утакмици Партизана

ПРОМЕНА ПРАВИЛА ЗА МОНДИЈАЛСКИ БАРАЖ: Уместо два меча играће се ЈЕДАН, али ни ту није крај

И СТАНКОВИЋ СЕ ОГЛАСИО О ОХИЈУ Изговорио две кључне реченице, па застао: "Не могу више ништа да кажем"

Почело је тако што је Исмаила Сар је промашио два пенала за Вотфорд. Уствари, Де Хеа је постао краткотрајни јунак, јер је засутавио шут са 11 метара, али судија је вратио да се поново пуца. Опет је обранио, али ни то није трајало предуго, пошто је у 28. минуту гол постигао Џошуа Кинг. Само 16 минута касније, предност је удвостручио Исмаила Сар.

Ван де Бек је вратио наду Јунајтеду када је у 50. минуту након додавања Роналда постигао гол, да би Хари Мегвајер био избачен из игре због другог жутог картона у 69. и ту је било све одлучено.

У Заставно времену још два гола за Вотфорд. Прво је Педро у другом минуту надокнаде времена постигао гол за 3:1, да би коначних 4:1 било дело Дениса у шестом минуту после регуларног времена.

Њукалс није успео ни после 12 кола да победи. Постигли су три гола на свом терену против Брентфорда, али су освојили само бод.