ПРОЛЕТЕР СЛАВИО ПРОТИВ НИШЛИЈА: Џиги погодио после 510 дана и заплакао (ВИДЕО)

16.12.2021. 17:14
Nikola Ninković
Никола Нинковић / Извор: МН Press

Тежак период је иза њега.

Фудбалери Пролетера савладали су Раднички из Ниша (2:0) у утакмици 21. кола Суперлиге.

СУПЕРЛИГА: Крагујевчани лак плен за Салетову чету

ЛУДНИЦА У БАЧКОЈ ТОПОЛИ: Павков волејом донео Звезди ново изједначење (ВИДЕО)

ИВАНИЋ ИЗЈЕДНАЧИО, ТСЦ ОПЕТ ВОДИ: Лудило у Бачкој Тополи, три ГОЛА за 18 минута (ВИДЕО)

Први погодак у дресу Новосађана је постигао и бивши играч Партизана Никола Нинковић. Популарни Џиги је заплакао након свог првог гола после 510 дана поста. Пошто му је изблокиран шут, докопао се поново лопте и са ивице казненог простора послао је у мрежу.

Џиги је пре годину дана наступао за Асколи, желео је да иде, али је онда доживео тешку саобраћајну несрећу, уследио је дуг опоравак, раскид уговора са италијанским тимом, пауза од годину дана, тренинзи у БАСК-у, затим долазак у Пролетер.

Стефан Томовић је био други стрелац на мечу у 20. минуту.

ФК Пролетер се овом победом се изједначио са данашњим противником, обе екипе имају 27 бодова.