РАФАЛНА ПАЉБА: Дејан Јовељић наставља да решета мреже

13.12.2020. 18:48
Dejan Joveljić
Дејан Јовељић / Извор: МН Press

У серији...

Српски фудбалер Дејан Јовељић био је стрелац гола у победи Волфсбергера, који је савладао Аустрију из Беча са 3:2.

ДЕВЕТКА - ПРАВА ДЕВЕТКА: Погледајте Фалћинелијев гол против Бачке - инстинкт класичног шпица (ВИДЕО)

НАСАМАРИО ЧИТАВУ МОСКОВСКУ ЕКИПУ: Видите мајсторску асистенцију Бранка Јовичића против ЦСКА (ВИДЕО)

СВЕ МИНА ДО МИНЕ: Комплетиран списак екипа које Звезда може да извуче у 1/16 финала ЛЕ

Позајмљени играч Ајнтрахта је успео да погоди у 17. минуту, био је то изједначујући гол за Волфсбергер пошто је Тургеман већ на самом старту утакмице постигао гол за Аустрију из Беча.

У наставку Перец је довео домаће у предност, да би у 71. минуту Моншхајн изједначио из пенала.

Победу домаћима доноси Линдл из казненог ударца у 3. минуту надокнаде.

Јовељић је играо све до 79. минута, а Немања Рнић је ушао у другом полувремену на самом почетку.