РАЈКО, ШТА ТИ БИ? Голман репрезентације Србије начинио кикс (ВИДЕО)

16.12.2020. 20:32
Predrag Rajković
Предраг Рајковић / Извор: Профимедиа

Велики кикс.

Фудбалери Ремса и Нанта играју меч 15. кола Лиге 1, а досадашњи ток обележио је невероватан кикс репрезентативног голмана Србије Предрага Рајковића.

Само у Меридиану и нигде више – Кец на Ливерпул 1.90, а на Арсенал 2.30!

СМЕЈЕ МУ СЕ ЦЕЛА РУСИЈА ЗБОГ АУТОГОЛА: Ловрен дошао као замена за Банета, а постао ПРЕДМЕТ СПРДЊЕ (ВИДЕО)

ОВО НИЈЕ ГОЛ! Да, добро сте прочитали (ВИДЕО)

Чувар мреже домаћих катастрофално је погрешио код гола Канаринаца, слабо проценивши центаршут. Двоумио се да ли да крене на лопту или не, што је Николас Пало искористио и затресао мрежу.

Рајковић је изашао на 11 метара од своје мреже, покушао је да се врати, али било је касно да спречи вођство Нанта.

Срећом по српског голмана, његови саиграчи су за само четири минута у другом полувремену стигли до потпуног преокрета. Туре је изједначио у 68. минуту, а Дија из пенала донео вођство Ремсу од 2:1. Домаћин је на крају тријумфовао резултатом 3:2.

По свему досад виђеном, Ливерпул и Тотенхем су најозбиљнији кандидати за титулу у Премијер лиги. А вечерас (21.00) на Енфилду бисмо могли да видимо ко јој је у овом тренутку ближи - квота на кеца је 1,97, икс је 3,50, а двојка 3,90, док је GG3 1,97. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ливерпул - Тотенхем.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Кјара Ђуфрида.