РЕАКЦИЈА ИЗ ЗВЕЗДЕ, ПРОЗИВКА НА РАЧУН ФСС: Мркела се огласио због Драговића и ВАР-а

07.11.2021. 20:58
Mitar Mrkela
Митар Мркела / Извор: МН Press

Црвено-бели сматрају да су оштећени за недосуђен једанаестерац.

Фудбалери Црвене звезде савладали су данас Војводину у Новом Саду са 2:1, мада су на полувремену губили са 1:0 и тако са освојена тр ибода одлазе на репрезентативну паузу.

ЗА ОСАМ МИНУТА ДО ПРЕОКРЕТА И БОДОВА: Црвена звезда тешком муком стигла до злата вредне победе у Новом Саду

БЕЗ ПОВИШЕНОГ ТОНА: Станковић објаснио како је реаговао у свлачионици на полувремену

ОДМАХ УСТАО И ОТИШАО: Дејан Станковић напустио конференцију раније - ЗБОГ ЈЕДНОГ ПИТАЊА

Ипак, нису у клубу из Љутице Богдана били задовољни после меча пошто су имали замерке на суђење због тога што су сматрали да су оштећени за једанаестерац када је у другом полувремену Александар Драговић у šesnaesterccu Војводине добио ударац ногом у главу. Међутим, главни судија Милош Милановић се није огласио, а није било ни реакције из ВАР сбое што је посебно засметало црвено-белима због чега се огласио спортски директор Митар Мркела.

- Очигледно је да некоме у ФСС сметају успеси Црвене звезде и да се нашем клубу константно гурају клипови у точкове, а све у циљу да се Црвена звезда заустави на путу да освоји пету шампионску титулу. Несхватљиво је да судије које седе у ВАР соби у ФСС не виде пенал над Драговићем када играч Војводине удара копачком у главу нашег играча. То већ не може да се прихвати као случајна грешка. После поновљеног пенала из ВАР собе за нашег ривала када је играо у Крушевцу и низа грешака у њихову корист, а на нашу штету ове јесени, свесни смо да се организовано ради против Црвене звезде.  Нећемо никоме поручивати да се лечи јер смо такав његов однос према нашем клубу и очекивали, али вам поручујемо да нећемо дозволити да се нашем клубу понови “кухиња” из 2017, када смо брутално покрадени, а нашем ривалу се многи склањали уз невиђене медијске притиске у тој сезони. ФК Црвена звезда ће дати свој максимум и на терену и ван терена, поштујуци спортски фер-плеј, да освоји пету узастопну шампионску титулу.
И у томе ћемо успети - рекао је Митар Мркела.